0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Pendarovski në Mallmo u drejtua në Forumin ndërkombëtar për kujtimin e Holokaustit

Presidenti i shtetit Stevo Pendarovski sot në Malmo, Mbretëria e Suedisë, u drejtua në Forumin ndërkombëtar për përkujtimin e Holokaustit dhe Luftën kundër Antisemitizmit "REMEMBER – REACT” (Mos harro - Reago), në sesionin "Ruajtja e dëshmive dhe zhvillimi i arsimit për të ardhmen".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle