0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Pendarovski: Në këto kohë të pasigurisë do të duhet që sërish t’i tejkalojmë ndasitë e brendshme dhe të bashkohemi rreth idealeve burimore të Ilindenit dhe KAÇKM-së.

– Liria është ideali dhe qëllimi më i lartë i një populli. Ajo fillon si ide e një gjenerate e cila dëshiron të jetë vetë në të veten dhe vetë të vendosë për të ardhmen e saj, theksoi presidenti Stevo Pendarovski në video paraqitjen me rastin e 2 Gushtit – Ditës së Republikës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle