0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pendarovski: Në këto kohë të paparashikueshme suksesi i ekonomisë së vendit varet nga reformat e brendshme

Këtë vit na duhet më shumë se një vizion për përparimin e atdheut tonë të përbashkët, diçka që zakonisht e ofrojnë samitet e "Maqedonia 2025". Në këto kohë të paparashikueshme, suksesi i ekonomisë së Maqedonisë do të varet jo vetëm nga faktorët e jashtëm të cilët nuk mund të ndikojmë, por mbi të gjitha nga përkushtimi për reforma të brendshme, tha presidenti Stevo Pendarovski në përmbylljen e Samitit të “Maqedonia 2025” joqeveritare që dje dhe sot u mbajt në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle