0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pendarovski në KB: Lidership përgjegjës vizionar, empati, bashkëpunim dhe solidaritet më të madh

Në Prag është fillimi i fundit të pandemisë, ne kemi nevojë për të mbështetur ide dhe nisma të reja por përballë problemeve komplekse dhe të ndërvarura të kohës së re ne kemi nevojë për partneritet dhe solidaritet më të fortë dhe më të thellë. Këto janë disa nga mesazhet e dërguara nga presidenti Stevo Pendarovski, në fjalimin e tij në debatin e përgjithshëm të sesionit të 76-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në Nju-Jork.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle