0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pendarovski: Në interes të të gjithëve është që Gjykata Kushtetuese të punojë në përbërje komplete

- Në interes të të gjithëve është që Gjykata Kushtetuese të punojë në përbërje komplete, me kapacitet të plotë dhe në kushte adekuate teknike, theksoi presidenti Stevo Pendarovski sot gjatë vizitës në Gjykatën Kushtetuese të Republikës së Maqedonisë së Veriut me ftesë të kryetares së Gjykatës, Dobrilla Kacarska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle