0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pendarovski: Misioni i vullnetarëve është dukuri e rrallë në botë, qëndroni të angazhuar dhe veproni aty ku është më e nevojshme

Individët që bëjnë diçka të mirë, pa asnjë kompensim, gjithmonë na frymëzojnë më së shumti në jetë. I vullnetshëm, i sinqertë, i përkushtuar dhe i ndershëm, i motivuar vetëm nga dëshira për të ndihmuar dikë në nevojë, për të ofruar rehati, për t'i shërbyer njerëzve dhe komunitetit të cilit i përkasin, është mesazhi i presidentit Stevo Pendarovski, me rastin e 5 Dhjetorit – Dita Botërore e Vullnetarizmit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle