0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Pendarovski – Meta: Zhvillim pozitiv i marrëdhënieve gjithëpërfshirëse bilaterale ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

- Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sot e priti presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, i cili është për vizitë në vend, dhe në takim shkëmbyen mendime për marrëdhëniet gjithëpërfshirëse bilaterale mes të dyja shteteve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle