0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pendarovski: Me respekt të ndërsjell dhe miqësi tradicionale kemi ndërtuar marrëdhënie të shkëlqyera midis Maqedonisë së Veriut dhe Polonisë

Në Vila Vodno gjatë takimeve të presidentëve të Maqedonisë së Veriut dhe të Polonisë, Stevo Pendarovski dhe Andzhej Duda dhe delegacioneve shoqëruese

Butoni Kthehu në krye
Mbylle