0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Pendarovski me rastin e festës Hanuka: Maqedonia e Veriut është krenare me komunitetin e saj hebre

Me rastin e shënimit të festës hebreje Hanuka, në kabinetin e presidentit Stevo Pendarovski është mbajtur ngjarje virtuale ku kanë marrë pjesë përfaqësues të shtetit të Izraelit dhe pasardhës të hebrenjve të Maqedonisë së Veriut të mbijetuar nga Holokausti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle