0_Web_Aktuale SQBiznes SQEkonomi SQ

Pendarovski: “Maqedonia 2025” është shembull pozitiv i kontributit të mërgimtarëve në zhvillimin ekonomik dhe demokratik të vendit

“Maqedonia 2025” është shembull pozitiv i kontributit të mërgimtarëve në zhvillimin ekonomik dhe demokratik të Maqedonisë së Veriut, theksoi presidenti Stevo Pendarovski në një takim me përfaqësuesit e organizatës në Nju-Jork.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle