0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pendarovski: Lufta në Ukrainë solli krizë energjetike dhe sfida të sigurisë

Çështjet e sigurisë gjithmonë kanë qenë temë e rëndësishme, ndërsa e pashmangshme, çështje më aktuale e sigurisë në ditën e sotme është agresioni rus ndaj Ukrainës i cili në mënyrë tektonike e ka prishur stabilitetin e kontinentit evropian kur menduam se pas rëzimit të Murit të Berlinit kemi hyrë në periudhën e paqes dhe stabilitetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle