0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski konvokoi mbledhjen e Këshillit të Sigurisë për situatën aktuale politike dhe të sigurisë

- Në Kabinetin e presidentit Stevo Pendarovski nesër mbledhje do të mbajë Këshilli i Sigurisë, në të cilin do të shqyrtohet situata aktuale politike dhe e sigurisë në rajon dhe më gjerë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle