0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Pendarovski- Kofod: Maqedonia e Veriut vazhdon të punojë në agjendën reformuese

Maqedonia e Veriut do të vazhdojë të punojë në agjendën reformuese me fokus në sundimin e së drejtës, forcimin e efikasitetit të paanshmërisë së gjyqësisë dhe luftën kundër korrupsionit, tha presidenti Stevo Pendarovski në takimin e sotëm me ministrin e Punëve të Jashtme të Mbretërisë daneze, Jepe Kofod.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle