0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Pendarovski: Individët si Stefanovski, Haxhimanov, Nesimi dhe Mukaetov e bëjnë fotografinë më të madhe për përparimin e vendit tonë dhe mirëqenien e të gjithë qytetarëve

Presidenti Stevo Pendarovski sot në rezidencën presidenciale me dekoratë të lartë shtetërore “Urdhri për merita për shtetin” i dekoroi pas vdekejs shkrimtarin Goran Stefovski, këngëtarin dhe aktorin Zafir Haxhimanov dhe profesorin Remzi Nesimi, si dhe kryetarin e Federatës së Henbollit të Maqedonisë, Zhivko Mukaetov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle