0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski i pranoi letrat kredenciale të ambasadorëve të rinj të Mongolisë dhe të Ganës

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sot i pranoi letrat kredenciale të ambasadorëve të sapoemëruar të Mongolisë dhe të Republikës së Ganës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle