0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Pendarovski i pranoi letrat kredenciale të ambasadorëve të rinj të Mbretërisë së Spanjës dhe të Republikës së Koresë

- Presidenti Stevo Pendarovski sot i pranoi letrat kredenciale të ambasadorëve të sapoemëruar të Mbretërisë së Spanjës dhe të Republikës së Koresë në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle