0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski i ftoi në festim të përbashkët në Krushevë Zaevin, Xhaferin dhe liderët e të gjitha partive parlamentare

Presidenti Stevo Pendarovski I ftoi kryetarin e Kuvendit, Talat Xhaferi, kryeministrin Zoran zaev dhe të gjithë liderët  partive politike të përfaqësuar në Parlament që bashkarisht ta festojnë Ilindenin – Ditën e Republikës në Krushevë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle