0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pendarovski: Guximi dhe sakrifikimi i Martin Miletiqit nga Tetova meritojnë respekt të madh

Presidenti Stevo Pendarovski sot ishte në lagjen tetovare Kolltuk, ku bisedoi me Martin Miletiqin, 25-vjeçar, i cili arriti të shpëtojë nga zjarri një fqi të tij 50-vjeçar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle