0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Pendarovski – Gërvalla-Shvarc: Avancimi i marrëdhënieve të mira fqinjësore midis Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës do të kontribuojë për stabilitetin e të gjithë rajonit

Presidenti Stevo Pendarovski sot e priti Donika Gërvallën-Shvarc, zëvendëskryeministre dhe ministre e Punëve të Jashtme dhe Diasporës së Republikë së Kosovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle