0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pendarovski: Festa e madhe të na japë energji shtesë për t’u përballur me të gjitha vështirësitë dhe sprovat

Festa e Lindjes së Krishtit, Krishtlindja, na përkujton se paqja dhe gëzimi, dashuria dhe bashkësia, mirëkuptimi dhe dhurimi janë vlerat tona më të mëdha. Të vazhdojmë të dhurojmë pa rezerva dashuri pa kushte dhe respekt ndaj familjarëve, duke ndërtuar harmoni në shtëpi, bashkësi dhe në tërë shoqërinë. thotë presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski në urimin me rastin e festës së madhe të Lindjes së Krishtit - Krishtlindjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle