0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Pendarovski do të takohet me përfaqësues të OBM “Ilinden Pirin” nga Bullgaria

Presidenti i vendit, Stevo Pendarovski me kërkesë të OBM “Ilinden Pirin” Bullgari do të realizojë takim me përfaqësues të kabinetit të tij. Qëllimi i vizitës dhe temat e bisedës tani për tani nuk bëhen të ditur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle