0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pendarovski dhe Xhaferi për drekë në rastin e Krishtlindjeve te z.z. Stefani

Kryetari i Kishës ortodokse maqedonase – Arqipeshkvia e Ohrit, z.z. Stefani, me rastin e festave të Krishtlindjeve, sot organizoi drekë tradicionale për kreun shtetëror.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle