0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pendarovski dhe Vuçiqi nga Davosi e përshëndetën vendimin e KOS-it për pranimin e e autoqefalisë së KOM-OA

Presidenti Stevo Pendarovski në Forumin Ekonomik Botëror në Davos pati një takim të shkurtër me kolegun e tij serb Aleksandar Vuçiqin, në të cilin e kanë përshëndetur vendimin e Kishës Ortodokse Serbe për pranimin e autoqefalisë së KOM-OA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle