0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pendarovski dhe Gjukanoviqi i konfirmuan marrëdhëniet e shkëlqyera mes Shkupit dhe Podgoricës

Relacionet dypalëshe me Malin e Zi reflektohen edhe në bashkëpunimin e mirë përmes proceseve rajonale. Ndajmë interes për integrim në BE, zhvillimet gjeopolitike në fqinjësinë më të gjerë dhe ndikimin e invadimit rus në Ukrainë, ka shkruar në Fejsbuk presidenti Stevo Pendarovski, i cili paradite e filloi vizitën zyrtare dyditore në Mal të Zi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle