0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pendarovski dhe Fon der Lajen biseduan për eurointegrimin e Maqedonisë së Veriut

Presidenti Stevo Pendarovski sot u takua me kryetaren e Komisionit Evropian, Ursulla fon der Lajen e cila po qëndron për vizitë në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle