0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Pendarovski: Deri në këtë moment nuk kemi hyrë në skenarin bullgar

Presidenti Stevo Pendarovski nuk mendon se vendi ka hyrë në skenarin bullgar. Zhvillimet politike, vlerëson ai, ende po zhvillohen në kuadër të Parlamentit, përmes procedurave dhe kjo është mirë. Do të jetë keq, thotë ai, “nëse zhvendosen në rrugë”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle