0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pendarovski: Deri më tani nuk ka indikacione se zjarri në Tetovë është i qëllimshëm

Presidenti Stevo Pendarovski sot në Tetovë deklaroi se sipas informatave që i ka marrë nga kompetentët, deri më tani nuk ekzistojnë indikacione se zjarri në spitalin modular ka qenë i shkaktuar qëllimisht. Prokurori publik kompetent e ka informuar atë se për një deri dy orë edhe formalisht do ta përfundojnë hetimin i cili po zgjatë tashmë ditën e dytë dhe në afat sa më të shpejtë  do të dalin me raport.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle