0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Pendarovski: Ballkani Perëndimor është rajon me rëndësi strategjike e ardhmja e të cilit është në NATO dhe BE

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski në kuadër të Samitit të NATO-s në Madrid ka marrë pjesë në sesionin e parë të takimit të Këshillit Veriatlantik që mbahet në nivel të shefave të shteteve dhe qeverive, ndërsa e drejton sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle