0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Pendarovski: Armata mbetet e gatshme për të ndërhyrë kudo në territorin e vendit

Presidenti i shtetit Stevo Pendarovski duke i uruar pjesëtarët e Armatës, njësitet zjarrfikëse të Koçanit dhe të gjitha institucionet që u përballën mbrëmë me zjarrin në Koçan, sot në profilin e tij në Fejsbuk shkroi se Armata mbetet e gatshme për të ndërhyrë kudo në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle