Botë SQBotë.Portal SQ

Pekini i vazhdoi masat kufizuese anti-kovid

Pekini i vazhdoi sot masat kufizuese për stafin dhe studentët për të qëndruar në shtëpitë e tyre dhe ka urdhëruar teste shtesë masive pasi numri i rasteve me koronavirus është rritur sërish në kryeqytetin kinez.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle