Botë SQBotë.Portal SQ

Pedro Sançez: Suedia dhe Finlanda do të marrin pjesë në samitin e NATO-s në Madrid në qershor

uedia dhe Finlanda do të marrin pjesë në samitin e NATO-s në Madrid në qershor, deklaroi sot në Davos kryeministri spanjoll Pedro Sançezi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle