Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Pedro Kastiljo dha betimin si president i Perusë

Majtisti Pedro Kastiljo dha betimin so presidenti I pestë I Perusë në tre vitet e fundit, në 200-vjetorin e pavarësisë së vendit, duke premtuar fund të korrupsionit dhe kushtetutë të re.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle