0_Maqedoni.Portal SQTekste origjinale SQ

Pecakov të mos veprojë si viktimë dhe të mos bëjë presion mbi institucionet

Sjellja e kryetarit të Ohrit nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Kiril Pecakov, është skandaloze dhe e papërgjegjshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle