Evropë SQEvropë.Portal SQ

PE: Pushtimi është i pajustifikuar dhe i paligjshëm

- Kryetarja e Parlamentit Evropian (PE), Roberta Mecolla, si dhe shefat e grupeve politike në PE, ashpër e dënuan sulmin rus të Ukrainës, duke shprehur solidaritet të plotë dhe mbështetje edhe për popullin e saj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle