Evropë SQEvropë.Portal SQ

PE-ja e votoi buxhetin për vitin 2022

 Parlamenti Evropian sot e votoi buxhetin për vitin 2022 dhe konfirmoi se prioritetet e tij janë tejkalimi i krizës klimatike dhe shëndetësore dhe masat për të rinjtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle