0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

PDSH u shpreh ngushëllime familjarëve të viktimave që e humbën jetën në aksdentin tragjik

Partia Demokratike Shqiptare ka shprehur keqardhje të thellë për aksidentin tragjik të autobusit në Bullgari duke ju shprehur me këtë rast familjarëve të viktimave ngushëllime të thella.

Shkup, 23 nëntor 2021 (MIA) – Partia Demokratike Shqiptare ka shprehur keqardhje të thellë për aksidentin tragjik të autobusit në Bullgari duke ju shprehur me këtë rast familjarëve të viktimave ngushëllime të thella.
“Të pikëlluar nga lajmi i sotshëm. Mëngjes i trishtë ku 46 jetë u shuan për disa çaste nga shpërthimi i autobusit, mes tyre edhe 12 fëmijë!  Mendimet dhe lutjet tona janë me familjet e atyre që humbën jetën në këtë aksident ndërsa të lënduarve ju dëshirojmë shërim të shpejtë. Ngushëllime të thella për familjarët e viktimave”, thuhet në kumtesën e PDSH-së.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle