0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

PDSH mbetet pjesë e Qeverisë

Anëtarësimi i vendit në NATO është suksesi kryesor i kësaj qeverie. Përshpejtimi i procesit të integrimit është prioritet i lartë dhe ne tërësisht besojmë se kjo qeveri mund ta finalizojë procesin e marrjes së datës për fillim të negociatave për anëtarësim të plotë, kë bërë të ditur Partia Demokratike Shqiptare (PDSH), përmes një komunikate për media.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle