Partitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Patëm një fushatë të drejtë, me kushte të barabarta për të gjithë, konsideron Osmani

Patëm fushatë të drejtë në të cilën me të vërtetë të gjithë faktorët kishin mundësi  të paraqiten para qytetarëve nën kushte të barabarta. Ky është përfitim i rëndësishëm demokratik, që i përgjigjet  pjekurisë demokratike të një vendi anëtar në NATO dhe kandidate për anëtarësim në Bashkimin Evropian, konstaton në konferencën e sotme për shtyp zëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle