0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Pasqyrë e ngjarjeve të invazionit të sotëm rus ndaj Ukrainës

Sulmi i hershëm i mëngjesit iu forcave ruse ndaj Ukrainës do të ketë pasoja të gjera për të gjitha vendet në Evropë, posaçërisht për Rusinë dhe Ukrainën, por edhe fqinjët e tyre. Shkatërrime ushtarake, viktima, valë refugjatësh në disa drejtime, janë vetëm disa nga skenarët që po përpunohen në organet adekuate shtetërore, shërbimet, por edhe institucionet ndërkombëtare ushtarake dhe të sigurisë si dhe ato humanitare....

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle