0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Pasqyrë e ngjarjeve për luftën ruso-ukrainase në 24 orët e kaluara

 - Shërbimet e urgjencës ukrainase thonë se kanë shuar zjarrin në termocentralin më të madh bërthamor në Evropë. Kievi pretendon se forcat ruse bombarduan dhe janë përgjegjës për zjarrin. Në orën 06:20 është shuar zjarri në godinën stërvitore të AEC Zaporozhje në Energodar. "Nuk ka viktima", njoftuan shërbimet e urgjencës ukrainase.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle