0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pason periudhë e motit të ftohtë dhe me vranësira

Sinoptikët për nesër paralajmërojnë periudhë të motit kryesisht të vranët dhe më të ftohta me reshje të përkohshme të shiut dhe borës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle