Evropë SQEvropë.Portal SQ

Pashanian: Është e mundur të sistemohen trupa ruse në kufirin me Azerbajxhanin

Kryeministri i Armenisë, Nikol Pashashian sot propozoi që për shkak të paqëndrueshmërisë, forcat kufitare ruse të sistemohen përgjatë kufirit midis Armenisë dhe Azerbajxhanit, në kushte të rritjes së tensioneve midis Erevanit dhe Bakus.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle