0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQParashkimi i motit SQ

Pasdite të reshura lokale të shiut dhe erë, prej nesër përsëri nxehtë

Destabilizim i përkohshëm i motit pritet pasdite, për kur sinoptikët paralajmërojnë të reshura lokale të shiut, erë të përforcuar dhe pararqitje të izoluar të motit të keq me breshër dhe erë të përforcuar. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle