0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima, ngrohtë nesër dhe pasnesër, të dielën sërish shi

Në shumë vende nga pasditja e sotme do të ketë shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima të cilat lokalisht do të jenë në formë të motit të ligë. Në Shkup gjithashtu mot i vranët dhe me reshje të shiut, nga pasditja me kushte për jostabilitet, me shi të rrëmbyeshëm dhe erë të përforcuar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle