0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Pasdite mot i paqëndrueshëm, me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë

DPHM njofton se pasdite do të ketë paqëndrueshmëri lokale me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë, kryesisht në lindje, ndërsa nga fundi i ditës edhe në pjesët veriore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle