0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Pasdite dhe nesër reshje të përkohshme të rrëmbyeshëm shiu dhe bubullima

Nga fundi i ditës së sotme dhe nesër do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm me vranësira, si dhe me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, lokalisht në formë stuhie me erë të fortë dhe kushte për breshër, njofton Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle