0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Pasardhësit e mundshëm të Angela Merkel

Gjermanët do të votojnë nesër për përbërjen e Bundestagut të ri dhe rezultatet e këtyre zgjedhjeve do të vendosin se kush do të pasojë Angela Merkelin, e cila po largohet nga posti i kancelares pas 16 vjetësh.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle