0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pas zjarreve ujqit shëtisin lirshëm në fushat e Maleshevisë

Ujq që shëtisin lirshëm në fushat e Maleshevisë duke kërkuar ushqim dhe strehim nga zjarret është vetëm një nga shembujt e katastrofës së madhe që i ndodhi rajonit të Maleshevisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle