0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Pas stërvitjeve të zbatuara ushtarake, trupat e parë rusë janë tërhequr nga kufiri me Ukrainën

Rusia filloi t'i tërheqë ushtarët e sistemuar në jug dhe perëndim të vendit, në afërsi të kufirit me Ukrainën, në bazat e tyre të përhershme, kumtoi Ministria e Mbrojtjes, pa dhënë një numër të saktë të forcave, lajmëroi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle