Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Pas përfundimit të mandatit, presidenti shqiptar paralajmëroi kthim të transparencës dhe llogaridhënies në çdo nivel

Presidenti shqiptar Ilir Meta, duke qenë mysafir në emisionin "Top stori", deklaroi se me padurim e pret 24 korrikun, kur i përfundon mandati dhe u premtoi qytetarëve shqiptarë se nga 25 korriku fillon "eliminimi i qëndrimit dhe fillimi i kthimit të transparencës dhe llogaridhënies në çdo nivel".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle